Hakkımda

FrekansAdam FotoğrafFrekans Adam, Sezer Balta olarak Donanım Haber’de 5 sene görev almış samimi editörlerden biridir. Şimdi ise kendi youtube kanalında ”FREKANS ADAM” olarak insanlara incelemeler ile hizmet vermekte. Kendisini ses sistemleri, kulaklıklar, oyuncu ekipmanları ve teknoloji  konusunda eğitmiş inceleme meraklısı bir editördür. Aynı zamanda müzisyen olan Frekans, 1991 yapımı Korg’u ile ilginç işler çıkartmış. Bilgi ve becerilerini insanlara yardımcı olmak için kullandığını biraz incelediğimizde çok rahat anlıyoruz. Şu anki Youtube kanalında eğlenceli ve yardımsever bir kişilik olarak ön plana çıkıyor. Hem komik hem de yalın bir dille sunum yapan bu adam, frekansı tutan insanların hoşuna gidecek gibi duruyor.

Merhaba ben Frekans Adam, hayat, metafizik&enerji ve teknoloji arasında ilerleyen hayatımı siz değerli insanlarla paylaşmayı prensip edindim. Yaklaşık 13 yaşımdan beri elektronik müzikle ve enerjiyle uğraşıyorum. Bu esnada teknolojiyi de büyük bir keyif ile pekiştirmeyi başardım. Teknoloji, ses ve görselin el ele şekillendiği bir gelecektir. Ben de bu geleceğe kendi yorum ve becerilerim ile katkı sağlıyorum.Toplam 2.000.000+ izlenme oranına sahip, 100’den fazla videom bulunuyor. (Sokak Röportajları, Teknolojik Ürün ve Oyuncu Ekipman İncelemeleri)

2015-2016 Haber Editörü (Frekans Adam)
2014-2015 Haber Editörü (Donanım Haber)
2011-2014 Test Editörü (Donanım Haber)

İlgi Alanlarım; Metafizik, enerji, ruh, teknoloji, bilgisayar donanımları, ses sistemleri, kulaklıklar, kulaklık amfisi, synthesizer, dac, ses kartı, oyuncu ekipmanları, klavye, fare, dizüstü bilgisayar, hdd&ssd, cep telefonları ve diğer bir çok teknolojik ürün ile ilgilenmekteyim.

Müzikal Çalışmalarım:


Facebook Yorum